Hizmetlerimiz

Erzurum Havalimanı Oto Kiralama

Erzurum Havaalanı iç hatlar terminalinde yer alan oto kiralama ofisine gelerek tabi ki önceden rezerve etmeniz gerekiyor. Rezerve ettiğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Rezerve işlemleri sırasında kiralama işleminin kaç gün süreceği ve hangi araç olduğunu belirtmeniz gerekmektedir. Böylelikle uçaktan indikten hemen sonra aracını hazır bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Erzurum araç kiralama genellikle kış aylarında daha yoğun bir biçimde gerçekleştiği için rezervasyon işlemleri için gelecek olan müşterilerin gelmeden çok daha erken biçimde ilgili iç hatlar birimindeki ofisi arayarak gerekli bilgilendirmeleri ilgili personele yapması gerekmektedir. Böylelikle oluşacak olan yoğunluktan önce aracı kendi adına hızlı bir şekilde rezerve edilmiş olmaktadır. En çok kış aylarında oto kiralama dememize rağmen yaz aylarında da özellikle tatil için gelen müşterilerimizin sağladığı yoğunluk da bir hayli fazla olmaktadır. Özellikle tatil için gelen misafirlerimiz burada rahatlıkla seyahat etmek için araca ihtiyaç duyuyorlar ve şehir merkezine gidip araç kiralamak yerine daha uçaktan iner inmez araç sahibi olarak daha verimli bir tatil imkânı buluyorlar.

Erzurum havalimanı oto kiralama

Erzurum Havalimanı Oto Kiralama Hizmeti

Kiralanan araçla ilgili oluşabilecek sıkıntılar için Erzurum Havaalanı Oto Kiralama olarak müşterilere 24/7 hizmet verilmektedir. Kullanılacak araç süresine göre günlük, Tek yön araç kiralama veya uzun süreli araç kiralamalar yapabilirsiniz. Bunlar ile ilgili olarak fiyat belirlemesi şirket personelleri tarafından sizlere bilgi aktarımı yapılmaktadır. Erzurum havalimanı araç kiralama da özellikle dikkat edilen hususlar güven, konfor ve kalitedir. Bunlar esas alınarak verilecek hizmet açısından müşterinin en yüksek memnuniyet seviyesinde ofisten ayrılması önceliktir.

Erzurum Havaalanında Oto Kiralama olarak sağlanan yeni model ve bakımları tastamam hazır olan araçlar gelecek müşterileri kapıda hazır olarak beklemektedir. Sağlanan imkânlar bir diğeri ise belirtildiği takdirde daha siz uçaktan inmeden aracınız şirket tarafından sigortalanmaktadır. Bununla ilgili olarak sizlere yetkili personel tarafından bilgilendirme sunularak sizlerin isteğine sunmaktadır. İsteğiniz olumlu olması takdirde isterseniz günlük kiralamalarda günlük sigorta veya uzun süreli kiralamalarda, kiralama günü temel alınarak yapılan işlemler sizlere sunulmaktadır.

Erzurum Havaalanı, Erzurum’un Yakutiye ilçesinde bulunmaktadır. Buraya kışın tatil için gelen müşterilerimizin ilk tercihi tabi ki Palandöken olmaktadır. Bunun için de tabi ki kış lastikli ve bakımları tam olarak adlarına hazır hale getirilmiş araçları olacaktır. Bununla ilgili olarak da Erzurum Havaalanı Oto Kiralama olarak ilgili ve özverili bir hizmet burada göze çarpmaktadır

Erzurum Havalimanı Oto Kiralama Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • 1. Aracınızın Deposundaki Yakıt Miktarı
  • 2. Sigortayı Asla ihmal etmeyin
  • 3. Kişi Sayısına Uygun Araç Kiralayın
  • 4. Erken Rezervasyon ve Bilgilendirme

Peki dikkat etmemiz gereken durumlar bunlarken bir de aracı teslim ederken dikkat etmemiz gereken durumlar nedir ki onlar da şöyledir;

  • 1. Araç teslim alınırken ki yakıt durumu ile aynı olmalıdır.
  • 2. Aracı teslim aldığınız noktaya tekrardan teslim etmeye özen gösterin. (Kiralama tek yönlü değil ise)
  • 3. Kişisel eşyalarınızı kontrol edin ve araç içerisinde herhangi bir eşya bırakmayın.

Bu durumları da belirlediğimize göre artık oto kiralama olarak çoğu bilgiye sahibiz demektir. Erzurum Havaalanı Oto Kiralama bu geniş hizmet politikası ile her geçen gün daha iyi hizmet vermek adına kendini daha farklı konumlar için geliştirmektedir. Müşteri memnuniyeti her safhada bir kademe daha artmaktadır. Kişi sayısına göre kiralanan araçlardaki araç çeşitliliği de burada göze çarpan bir diğer unsurdur. Araç yakıt tiplerine göre düzenlenen fiyat politikası sizleri memnun edecek seviyede ve beklentinin üzerindedir.

Mesaj Merkezi

Sorularınız mı var? Hemen Bize Ulaşın.

destek
Destek Mehmet Akif Kan
905304124025
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Destek