Hizmetlerimiz

Erzurum Tek Yön Araç Kiralama

Araç kiralama günümüzde yükselen hizmetlerden biri haline gelmiştir. Arabalar çoğu şehirde çeşitli yerlerde kiralanabilir. İş seyahatinizi veya günlük planlarınızı bozmamak için araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Günlük veya uzun dönem araç kiralamanın yanı sıra çeşitli hizmet seçenekleri de araç kiralama hizmetlerinde yerini almaktadır. Günlük araç kiralama hizmeti, uzun dönem araç kiralama veya tek yön araç kiralama bu hizmetlerden bazılarıdır. İşinizi kolaylaştıracak bu hizmetler ile artık günlük işlerinizi programınızı aksatmadan veya işlerinizi hızlandırmadan tamamlayabilirsiniz. Size sağladığı faydaların yanı sıra işinize değer katan araçlar sayesinde satışlarınız hızlanacak ve gelirleriniz artacaktır. İhtiyacınıza yönelik olarak Erzurum aylık araç kiralama ve Erzurum günlük araç kiralama hizmetlerimize de göz atabilirsiniz.

Tek Yön Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralama firmalarının sunduğu bir diğer hizmet ise tek yön araç kiralamadır. Bu kiralama şekli ile aracınızı kiralayabilir ve başka bir yere teslim edebilirsiniz. Günümüzde, tek yönlü araç kiralama hizmetleri gelişiyor. Örneğin; Erzurum'da tek yön kilraladığınız aracı belirli bir ücret karşılığında (Drop Ücreti) istediğiniz şehire bırakabilirsiniz. Bu nedenle kiralama noktasına geri dönmek zorunda kalmadan aracınızı istediğiniz yere teslim ettirebilirsiniz. Erzurum tek yön araç kiralama hizmeti ile Türkiye'nin her yerine aracınızı teslim edebilirsiniz. Ayrıca belirtmek gerekir ki tek yön araç kiralama, Covid19 pandemisi döneminde popüler bir kiralama hizmetidir.

Erzurum Tek Yön Araç Kiralama Drop Ücreti Nedir?

Erzurum Tek yön araç kiralama hizmetinde uygulanan araç teslimi veya adresten satın alınması veya aracın çeşitli noktalarda teslim alınması gibi işlemlere yansıyan ücretlerdir. Bırakma ücreti, şirket tarafından araçla alma/bırakma mesafenize göre hesaplanır. Aracınızı belirli bir noktada bırakmak istediğinizde, ilgili şirket çalışanı tarafından aracın hareket noktasına iade edilmesi gibi yol boyunca tüm masrafları kapsayan bir tarife seçeneğidir. Adresinizde tek yön araç kiralama veya teslim alma gibi hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız ilgili araç kiralama şirketlerinden depozito ücretlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Sizlerde tek yön araç kiralama hizmeti veya farklı hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, detaylı bilgi almak için Şehirler arası Erzurum Araç Kiralama sayfasını ziyaret edebilir veya müşteri temsilcilerinden sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Mesaj Merkezi

Sorularınız mı var? Hemen Bize Ulaşın.

destek
Destek Mehmet Akif Kan
905304124025
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Destek