Hakkımızda

Hikayemiz

"Hayalleriniz artık kiralanabilir" sloganıyla yola çıkan firmamız 2018 yılında Erzurum'da kurulmuş; 2022 yılında yeniden yapılanmanın ardından teknolojinin gelişimi, otomobilin gelişimi ve tüketici talebi doğrultusunda 2022 lüks ve orta sınıf sedan modelleri ile Erzurum'da lüks araç kiralama deneyim hayalinizi gerçekleştirmeye hazır. Profesyonel ve özenle seçilmiş kadromuz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olarak siz müşterilerimize en uygun çözümü sunmaya her zaman hazır. İş ortaklarımıza, çalışma arkadaşlarımıza ve siz sadık müşterilerimize en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Misyonumuz

» Otomotiv sektöründe tüketicinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda rekabetçi, yenilikçi ve kaliteli çözümler üretmektir.
» Tüm eylemlerimizde herkese örnek olmak, dayanışma ve dürüstlük esastır.
» Başarmak için katılımcı yönetim anlayışı ve takım çalışması esastır.
» Kalite ve verimliliğimizin temeli çalışanlarımızdır.
» En iyi bildiğimiz işe bağlı kalarak, tecrübelerimizi yeni ve özgün fikirlerle zenginleştirerek yolumuza devam edeceğiz.

Vizyonumuz

En büyük prensibimiz; Müşterinin vizyonuna uygun çözümler sunmak, müşteri ile sağlıklı, dürüst ve hızlı iletişim kurmak. Çünkü müşteri ile olan ilişkimizi kısa vadede düşünmüyoruz. İhtiyaç duyduklarında bizimle çalışmanın nasıl bir his olduğunu bildiklerini biliyoruz. Her zaman onlar için en iyisini düşündüğümüzü biliyorlar.

Erzurum'un En İyi Oto Kiralama Şirketi İle Tanışın

vivaotokiralama.com profesyonelliği, en uygun fiyatlar ve kaliteli 7/24 kesintisiz hizmet ile güvenle araç kiralayın. vivaotokiralama.com, seyahat, ulaşım ve araç kiralama sektörlerinde 4 yılı aşkın deneyime sahip kadrosu, yerli ve yabancı araçlardan oluşan zengin kiralık araç filosu, yüksek bakım standartlarına sahip, müşterilerini anlıyor ve değer veriyor. memnuniyet ve kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası, sizler için en iyi hizmetlerden biridir.

vivaotokiralama.com, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile yerli ve yabancı birçok firmaya, tur operatörlerine, seyahat acentelerine, iş insanlarına, turistlere ve yurt dışında yaşayan kişilere hizmet vermektedir. lüks araç kiralama, şoförlü araç kiralama, ticari araç kiralama, Türkiye genelinde kiralama (aktif araç kiralama) sağlayan uzun vadeli hizmet filosu ile Profesyonel, titiz kadrosu ile güler yüzlü, zamanında hizmet veren ve en uygun fiyatları sunan vivaotokiralama.com Erzurum Rent A Car, bir çok marka ve araç modeline ait son model, zengin kiralık araç filosuna sahiptir. vivaotokiralama.com, kişiye özel hizmet kalitesini ilke edinerek siz sadık müşterilerimize tam bakımlı ve güvenli kiralık araç filosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. vivaotokiralama.com Erzurum Oto Kiralama, güvenilir ve profesyonel yabancı dil bilen şoförü, orjinal birinci sınıf klimalı aracı ve çok uygun fiyatları ile şoförlü araç kiralama, havalimanı ve kapıdan kapıya transfer hizmeti sunmaktadır. Araç kiralamanın yanı sıra müşterilerin seyahatleri sırasında ihtiyaç duyabilecekleri çocuk koltuğu, buz torbası, bagaj örtüsü, şemsiye, hgs cihazları, gps cihazları ve internet gibi paralel hizmetleri de sunmaktadır. Filosunun yenilik ve çeşitliliği, kalitesi ve güvenilirliği ile sürekli kendini yenileyen vivaotokiralama.com gibi biz de siz sadık müşterilerimize hizmet vermekten her zaman mutluluk duyacağız.

Erzurum Oto Kiralama Hizmetlerinde Neden Biz?

Erzurum Havalimanı'nda 7/24 Kesintisiz Araç Kiralama Hizmeti

Viva Cars Erzurum Rent a Car güncel araç kiralama ihtiyaçlarınızı 7/24 zamanında karşılar. Firmamız Erzurum merkez olmak üzere Türkiye genelinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Erzurum havalimanı ve Erzurum şehrinde araç kiralama ihtiyacınızı karşılamaktadır. Araç kiralamak için sadece bir telefon görüşmeniz yeterlidir. Alternatif olarak, web sitemizi kullanarak 7 gün 24 saat araç kiralama rezervasyonu yapabilirsiniz.

En güncel ve konforlu Erzurum araç kiralama seçenekleri

Son model kiralık araçlarımızda huzur ve konforu bir arada bulabilirsiniz. Birçok kiralık otomobil modelimiz arasında size göre bir seçenek mutlaka vardır.

Mesaj Merkezi

Sorularınız mı var? Hemen Bize Ulaşın.

destek
Destek Mehmet Akif Kan
905304124025
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Destek