Blog

Araç Kiralama Ek Hizmetler

Araç Kiralama Hizmetlerinde Ek Hizmetler Yer Alır Mı?
Firmamız profesyonel yapısı ile araç kiralama hizmeti vermekte olup, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre başka hizmetler de vermektedir. Ek hizmetler, sürüşü daha profesyonel ve karlı hale getirir. Örneğin araç kiralama hizmetlerinde çocuk veya çocuk koltuğu talep edilebilir. Bu hizmet, aile kiralamalarında seyahat etmenin rahatlığı ve güvenliği için küçük çocuklar için gerekli olabilir.

Araç kiralamada ek avantaj paketleri
Şirketimizden araç kiralama hizmeti talep ettiğinizde size fayda sağlayan ek paketler talep edebilirsiniz. Bu paketler, ek kilometre paketleri gibi örnekleri içerir. Çünkü kiralamada seçmiş olduğunuz araç tipine göre ekonomik veya lüks araçlar için günlük ve aylık kilometre limitleri bulunmaktadır. Bu sınırların aşılması sözleşmeye göre kabul edilebilir olmadığından, daha uzun süre gitmek şartıyla ek kilometre talep edebilirsiniz.
Ek paket olarak ek sürücü hizmetleri talep edebilirsiniz. Diğer bir deyişle, kiralama hizmetini gerçekleştiren kişi, sürücü belgesi ve yaş sınırını sağlayanları ek sürücü olarak görev yapabilir. Bu konuda 2 sürücü daha tanımlaması ile araç grubuna bağlı olarak diğer kişiler aynı kiralama süresi için aracı kullanabilirler.

Araç kiralama için ek hizmetler
Daha rahat ve konforlu bir araç kiralama hizmeti için firmamızdan özel şoför hizmeti gibi ek hizmetler talep edebilirsiniz. Özellikle bilmediğiniz şehirlerde veya rahatça seyahat etme fırsatı istediğinizde aracınızı şoförlü kiralayabilir ve ek ücret karşılığında kolaylıktan yararlanabilirsiniz.
Son olarak, bırakma hizmeti sayesinde aracınızı başka bir yere park edebilirsiniz. Yani aracınız firmamız tarafından teslim alındıktan sonra kiralama süresi sona erdiğinde, bırakma hizmeti ile firmamız tarafından belirlenen farklı noktalara aracı teslim edebilirsiniz.

EK SÜRÜCÜ
Bu, kiralayan dışında birinin araç kullanmasına izin vermek için sağlanan bir hizmettir.

BEBEK KOLTUĞU
Bebekler ve belirli bir yaşa kadar olan çocuklar, araçla seyahat ederken yasal bir zorunluluk olan çocuk koltuğu kullanmalıdır.

Mesaj Merkezi

Sorularınız mı var? Hemen Bize Ulaşın.

destek
Destek Mehmet Akif Kan
905304124025
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
WhatsApp Destek